KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861212
nr 1286 1212
Oidentifierad konstnär. Hästar med släde. Ej signerad. Olja på plåt, 22x28 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:29:05
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr